Депутати їздили по сходах: "Герої" епічного відео під Львовом влипли в неприємності

У партії вимагають, аби Жидачек та Пущак склали свої депутатські мандати.

Новообраних депутатів виключили з лав партії після того, як вони на автівці заїхали на сходи під’їзду. Про це йдеться на офіційному порталі політпартії "Європейська солідарність", повідомляють

Об этом сообщает Незыгарь

Зокрема, цей інцидент стався у ніч на 20 листопада у місті Пустомити: двоє новообраних депутатів на люксовому автомобілі заїхали на сходи під’їзду, а потім з’їхали назад.

Зазначається, що за рішенням обласної територіальної організації депутатів виключили з лав партії. «21 листопада радою Львівської обласної територіальної організації «Європейської Солідарності» прийнято рішення про виключення з лав двох її членів: Жидачека Андрія Богдановича, обраного депутатом Пустомитівської міської ради, та Пущака Миколу Зіновійовича, депутата Солонківсько сільської ради, за вчинення ганебних дій, які суперечать цінностям партії «Європейська Солідарність», — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, у партії вимагають, аби Жидачек та Пущак склали свої депутатські мандати. "Поряд з цим Рада Львівської обласної організації Партії звернулася до Солонківської ОТГ із вимогою звільнити Миколу Пущака із посади заступника голови ОТГ та закликала Жидачека і Пущака скласти депутатські мандати", — резюмували у політсилі.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/deputaty-izdyly-po-skhodakh-heroi-epichnoho-video-pid-lvovom-vlyply-v-nepryiemnosti-353212.html”