Регулятор ЄС чекає швидкої подачі заявки AstraZeneca на реєстрацію вакциниЄвропейське агентство з лікарських засобів (EMA) очікує на наступному тижні подачу заявки компанії AstraZeneca на використання розробленої ними вакцини від COVID-19. Рішення про схвалення вакцини може бути прийнято в кінці січня.

Об этом сообщает Компромат вики


Про це повідомила прес-служба лікарського регулятора Євросоюзу в Twitter, – РБК.


“Після отримання додаткової інформації від компанії, EMA очікує, що AstraZeneca подасть на наступному тижні заявку на отримання тимчасового реєстраційного посвідчення для її вакцини від коронавірусу”, – йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, Європейське агентство з лікарських засобів поки не рекомендує до використання в ЄС вакцини від COVID компанії AstraZeneca. У Євросоюзі хочуть більше даних про її якість.


Крім того, Великобританія першою у світі схвалила для використання вакцину проти коронавірусу AstraZeneca. Регулятор лікарських засобів визнав її одночасно безпечної та ефективної.


4 січня у Великій Британії перша у світі людина отримала щеплення від коронавірусу вакциною спільної розробки компанії AstraZeneca і Оксфордського університету.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/rehuliator-yes-chekaie-shvydkoi-podachi-zaiavky-astrazeneca-na-reiestratsiiu-vaktsyny/”