Володимир Кличко вперше розповів про свою дочку Каю-Євдокію

Кличко назвав кілька спільних місяців, проведених з донькою, фантастичним часом.

Легендарний український боксер Володимир Кличко зізнався, що завдяки карантину і локдауну зміг більше часу проводити зі своєю донькою Каєю-Євдокією, передають з посиланням на "Братство Кличко".

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Кличко назвав ці кілька спільних місяців фантастичним часом, розповівши про те, що 6-річна дівчинка росте у відносній свободі, дуже любить виклики, а деякі речі робить краще ніж він.

"Наприклад, кататися на конях. Я не батько – робота. Дуже велика опіка і турбота шкодять здоровому розвитку. Також я не забуваю, звідки родом, тому виховую доньку, не ставлячи за приклад матеріальні цінності. Пояснюю їй, що ми – невелика частина загальної картини, тому можемо і зобов’язані взяти відповідальність на себе", – розповів Володимир Володимирович.

Володимир Кличко і Кая (2016 рік)


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/volodymyr-klychko-vpershe-rozpoviv-pro-svoiu-dochku-kaiu-ievdokiiu-360147.html”