Екологія стане темою цьогорічного Дитячого книжкового форуму у Львові

Екологічна тематика стане визначальною при проведенні дитячого форуму і фестивалю читання «Книгоманія» 17-19 травня у Львові. Деталі програми та формату заходів під час прес-конференції розповіли організатори форуму та директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

«Чудово, що організатори дитячого форуму обрали настільки актуальну тему для проведення просторової гри-квесту та інших заході фестивалю. Потрібно змалечку розвивати екологічну свідомість наших дітей, або в майбутньому не було таких проблем зі сміттям та забрудненістю, які ми маємо сьогодні», – розповіла Олександра Коваль.

За сценарієм свята відвідувачів дитячого форуму об’єднає просторова гра-квест «Супергерої рятують планету». Учасники гри здобуватимуть суперсили, щоб врятувати планету «Книгоманія» від екологічної катастрофи. Серед спеціальних гостей фестивалю будуть і дитячий фонд ООН UNICEF, Всесвітній фонд дикої природи в Україні.

Організатори дитячого форуму анонсують 525 заходів у програмі та очікують близько 7 тис. відвідувачів. Вартість вхідних квитків для дітей становить 50 грн на день і 100 грн на всі три дні. Одноденний квиток для дорослих коштує 20 грн, а квиток на три дні — 50₴ Для дітей до 6 років та пільгових категорій відвідувачів вхід безкоштовний.

Спеціально до фестивалю дитячого читання «Книгоманія» вулицями Львова їздитиме унікальний #ЧитайТрамвай. У салоні цього трамвая розміщені спеціальні наліпки з QR-кодами, зісканувавши які можна ознайомитися з книжковими новинками та текстами переможців премії Міста літератури.

«Їх є наразі три. Один з них забрендований безпосередньо під дитячий форум, який буде відбуватися 17-19 травня, один забрендований під 26-ий Bookforum, який буде відбуватися традиційно у вересні, і третій трамвай забрендований під «Львів ‒ місто літератури ЮНЕСКО», ‒ каже координаторка Дитячого форуму Анна Батищева.

#ЧитайТрамваї курсуватимуть Львовом до кінця цього року.Джерело статті: “https://zaxid.net/ekologiya_stane_temoyu_tsogorichnogo_dityachogo_knizhkovogo_forumu__u_lvovi_n1481287”