У Німеччині лідер соціал-демократів пішла у відставку: коаліція з Меркель на межі розпаду

Андреа Налес була обрана головою СДПН в квітні 2018 року — У Німеччині лідер соціал-демократів пішла у відставку: коаліція з Меркель на межі розпаду
Андреа Налес була обрана головою СДПН в квітні 2018 року
Завтра Налес офіційно пояснить свою відставку керівникам партії, а у вівторок — парламентській групі СДПН


Лідер Соціал-демократичної партії Німеччини Андреа Налес оголосила про свою відставку з посад лідера партії і фракції в Бундестазі.


Про це повідомляє Spiegel.


«Дискусія у фракції і численні відгуки від партії показали мені, що необхідної підтримки для роботи мого офісу більше немає», — написала Налес всім членам СДПН.


У понеділок вона офіційно пояснить свою відставку керівникам партії, а у вівторок — парламентській групі СДПН.


«Я щиро сподіваюся, що ви зможете відновити довіру і взаємну повагу і таким чином знайти людей, які можуть підтримати вас щосили», — пише вона.


Налес була обрана головою СДПН в квітні 2018 року, фракцію в Бундестазі вона очолювала з вересня 2017 року.


Тиск на неї посилився після провалу на місцевих виборах в Бремені. Члени партії вимагають вийти з так званої «великої коаліції» з партією Ангели Меркель. Багатьом рядовим партійцям СДПН набридло виступати союзниками канцлера.


Вибори до Європарламенту у Німеччині також завершилися для СДПН поразкою. Вперше після закінчення Другої світової війни соціал-демократи опинились на третьому місці, набравши трохи більше 15% голосів.


Минулого року СДПН неохоче повторно увійшла в коаліцію, очолювану Меркель, після грандіозного провалу на федеральних виборах 2017 року. З того часу підтримка партії впала до рекордно низьких 17%


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-nimechchini-lider-social-demokrativ-pishla-u-vidstavku-koaliciya-z-merkel-na-mezhi-rozpadu-598654.html”