Парламент Молдови призначив нового прем’єр-міністра

Співголова політичного блоку «ACUM», лідер партії «Дія і солідарність» Майя Санду стала новим прем’єр-міністром Молдови.

Таке рішення ухвалив парламент Молдови, повідомляє “Укрінформ”.

«Сьогодні у нас новий початок. Сьогодні за уряд проголосували в безпрецедентних обставинах. Політичні сили з різними поглядами проголосували за демонтаж олігархічного режиму. Цей уряд означає відновлення правопорядку. Команда, яка бере на себе це завдання, має достатньо сміливості, досвіду та любові до країни», – заявила новообраний прем’єр.

Парламент затвердив і персональний склад уряду, який склав присягу в присутності президента Молдови Ігоря Додона. До складу нового уряду увійшли, Андрей Нестасе – віце-прем’єр, міністр внутрішніх справ, Ніколає Попеску – міністр закордонних справ та європейської інтеграції, Василє Шова – віце-прем’єр з питань реінтеграції і Придністровського врегулювання, Павел Войку – міністр оборони, Вадим Бринзан – міністр економіки та інфраструктури.

Нагадаймо, що Молдова нагадала в ОБСЄ про російські війська у Придністров’ї.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/parlament-moldovy-pryznachyv-novogo-prem-yer-ministra_998416.html”