Німецький дипломат “лайкав” антиізраїльські твіти, МЗС проводить розслідуванняМіністерство закордонних справ Німеччини почало розслідування після того як з’ясувалося, що глава місії країни на палестинських територіях ставив “лайки” антиізраїльським повідомленням в Twitter.


Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на .


“Лайки” відправлялися від верифікованого акаунта “Німеччина в Рамаллі”, до якого має доступ німецький дипломат Крістіан Кляге.
Він очолює представництво Німеччини на палестинських територіях в Рамаллі з серпня 2018 року.Один з “лайків” був помічений під відео, яке вихваляє напад на ізраїльських солдатів, а інший – в переписці між американським прихильником переваги білих Девідом Дюком і іншим користувачем про ймовірну різанину євреїв.


У німецькому МЗС “категорично” відмежувалися від “лайків” і назвали їх “неприйнятними”. Міністерство повідомило, що розслідує, “як виникли ці “лайки”, а потім буде визначати наслідки”.


Кляге дистанціювався від змісту твітів і видалив “лайки”.


Раніше МЗС України звернулося до Генпрокуратури та Служби безпеки з проханням відкрити провадження з приводу ілюстрації в газеті “Карпаталія”, яку видає спілка угорців Закарпаття, карти з нібито приналежністю до Угорщини низки територій України.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/nimets-kyy-dyplomat-laykav-antyizrail-s-ki-tvity-mzs-provodyt-rozsliduvannia/”