Трамп оголосив про нову кандидатуру на посаду глави Нацрозвідки США


Виконуючим обов’язки директора Національної розвідки США вирішено призначити нинішнього керівника Національного контртерористичного центру Джозефа Магуайра, заявив президент США Дональд Трамп у своєму "Твітері".

"Радий оголосити, що Джозеф Магуайр, нинішній директор Національного контртерористичного центру, буде призначений виконуючим обов’язки директора Національної розвідки і займе посаду з 15 серпня", – написав він.

Джозеф Магуайр раніше служив у ВМС США і вийшов у відставку в 2010 році у званні віце-адмірала. Трамп висловив надію, що відставний адмірал чудово впорається з дорученою справою. До речі, Магуайр, перш ніж зайняти пост директора НКТЦ, також очолював неурядову організацію Special Operations Warrior Foundation, яка надає допомогу дітям американських військовослужбовців, загиблих під час спецоперацій.

Як повідомлялося, директор Національної розвідки США Деніел Коутс 15 серпня йде у відставку. Коутс обіймав посаду директора Нацрозвідки більше двох років. Колишній сенатор-республіканець від штату Індіана був схвалений Сенатом переважною більшістю голосів у березні 2017 року.

3 серпня Трамп оголосив про відмову від призначення екс-прокурора Техасу Джона Реткліффа на посаду голови Нацрозвідки. Це сталося через сильний тиск демократів у Конгресі, які налякані можливістю бачити протеже Трампа у кріслі начальника однієї з найсильніших спецслужб США.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-ogolosiv-pro-novu-kandidaturu-na-posadu-glavi-nacrozvidki-ssha-320058_.html”