Кадрові рішення Зеленського не є перепоною для його зустрічі з Трампом – Тейлор

Повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор стверджує, що жодне з кадрових рішень президента Володимира Зеленського не є перепоною для його зустрічі з американським президентом Дональдом Трампом, питання лише в узгодженні графіків.
Про це він сказав в інтерв’ю, оприлюдненому на "Європейській правді".
"Жодних перепон, крім питання графіку. Обидва президенти явно зацікавлені у зустрічі, але обидва — зайняті люди, знайти час було непросто" — заявив Тейлор.
Він додав, що не чув про чутки щодо невдоволення США призначенням Андрія Богдана головою офісу президента.
"73% віддали голоси за Зеленського, і це дуже потужна підтримка. Він має повне право добирати свою команду, обирати тих, хто йому радитиме, і будь-які рішення у цій царині — то не наша справа", — заявив посол.
[L]
"Жодних оцінок чи заяв про команду президента України від США не буде. Важливі не персоналії, а рішення, дії української влади. І якщо Зеленський лишатиметься прихильним до демократичної України, якщо він і далі буде мати на меті вирішення проблем із очолюваними Росією військами на Донбасі, буде протидіяти Росії і на Донбасі, і в Криму, якщо він просуватиме реформи — то це буде саме те, чого ми прагнемо" — наголосив він.
Нагадаймо, минулого тижня президент США Дональд Трамп заявив, що, на його думку, президент України Володимир Зеленський зможе досягти домовленості з російським колегою Владіміром Путіним.

Джерело статті: “https://www.newsline.com.ua/society/kadrovi-rishennya-zelenskogo-ne-e-pereponoyu-dlya-yogo-zustrichi-15082019095858”